wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Regulamin
Opinia o produkcie
Dobry zestaw do domowego użytkownika i niedrogi.
Ocena produktu 5/5
Bestsellery
Kontakt
Cennik
Pobierz cennik PDFPobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS
Ankieta

Jakiej marki masz urządzenie drukujące?

 • Brother
 • Canon
 • Epson
 • HP
 • Lexmark
 • Samsung
 • Inne
 • Nie mam żadnego

Regulamin

 1. Pełne opisy oferowanych przedmiotów znajdują się stronach produktów. W razie pytań, prosimy o kontakt na dane firmy. Na telefony i maile odpowiadamy w godzinach pracy firmy (w dni robocze, od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17).
 2. Po dokonaniu zakupu otrzymasz e-maila z potwierdzeniem zakupu. Zarejestrowani użytkownicy w historii zakupów mogą sprawdzić status swojego zamówienia.
 3. Wysyłki są realizowane ok. południa w dni robocze, zazwyczaj następnego dnia roboczego po otrzymaniu dyspozycji wysyłki za pobraniem lub zaksięgowania przedpłaty na naszym koncie.
 4. Oferujemy następujące formy płatności: przedpłata (przelew, karta, e-płatności) lub pobranie (gotówka przy odbiorze przesyłki).
 5. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy wysyłki za pobraniem bez uzasadnienia. W takim wypadku jedyną formą płatności jest przedpłata, po której następuje wysłanie towaru.
 6. Ponieważ prowadzimy sprzedaż różnymi kanałami, nie tylko przez sklep internetowy, może się w wyjątkowych sytuacjach zdarzyć, że wysyłka zamówionego towaru będzie opóźniona. W takim wypadku staramy się niezwłocznie poinformować o tym fakcie Klienta.
 7. Koszty przesyłki podane są już w pierwszym etapie zamówienia. Podane koszty wysyłki zawierają koszty przygotowania przesyłki, opakowania, dowiezienia przesyłki np. na Pocztę oraz podatek VAT, dlatego mogą się różnić od taryfy wybranego przewoźnika. Jeśli Klient płaci za koszty przesyłki, są one ZAWSZE uwzględnione na dokumencie sprzedaży jako osobna pozycja.
 8. Chociaż staramy się współpracować z najlepszymi firmami transportowymi prosimy pamiętać, że nie ponosimy odpowiedzialności za jakość usług i terminowość ich działania. W razie problemów związanych z dostarczeniem przesyłki, prosimy o kontakt z nami.
 9. Przewidywany czas dostarczenia przesyłek wynosi: Poczta Polska przesyłka polecona - ok. 2-5 dni, przesyłka priorytetowa - ok. 1-2 dni, INPOST - 1 dzień roboczy.
 10. Przesyłki pocztowe wysyłamy jako listy polecone ekonomiczne, listy polecone priorytetowe, paczki lub przesyłki pobraniowe i NIE SĄ ONE UBEZPIECZONE, Klient wybiera tę metodę wysyłki na własną odpowiedzialność. W razie zaginięcia listu poleconego/paczki Poczta Polska zwraca maksymalnie ok. 100 zł.
 11. Przesyłki kurierskie są ubezpieczone do kwoty 600 PLN i polecamy tę metodę wysyłki.
 12. Poczta Polska próbuje dostarczyć przesyłkę 1 raz. W razie nieobecności adresata przesyłka jest do odebrania przez 14 dni w urzędzie pocztowym obsługującym dany adres (najczęściej najbliższym). Szczegółowy regulamin świadczenia usług przez Pocztę Polską dostępny jest w placówkach Poczty Polskiej oraz na stronie internetowej. Firma kurierska INPOST próbuje dostarczyć przesyłkę 2 razy. W razie nieobecności adresata przesyłka jest do odebrania przez 7 dni w oddziale firmy obsługującym dany adres (adresy oddziałów są dostępne tutaj). Firma INPOST na wniosek nadawcy może podjąć trzecią próbę doręczenia, która jest płatna 15 zł. Opłatę tę należy uiścić nadawcy w ten sam sposób, jak zapłatę za towar. Przesyłki niedoręczone i nieodebrane przez odbiorcę są zwracane nadawcy. Szczegółowy regulamin świadczenia usług przez INPOST dostępny jest w placówkach INPOST oraz na stronie internetowej.
 13. Do każdego zakupu wystawiamy paragon a na życzenie fakturę VAT. Wybrany dokument sprzedaży wystawiany jest w dniu realizacji zamówienia, na cały zakupiony towar w danym zamówieniu. Jeśli oczekujesz na różne części zakupionego towaru różne dokumenty, złóż osobne zamówienia, zostaną one wysłane w osobnych przesyłkach. Dane do faktury VAT prosimy podawać wyłącznie podczas składania zamówienia w formularzu. Dane do faktury podane w tytule przelewu (ze względów technicznych) nie są przyjmowane.
 14. Jeśli na produkt udzielamy gwarancji, jest to opisane w opisie produktu.
 15. Ewentualne reklamacje towarów należy składać na adres:TanieDrukowanie.com, ul. Inżynierska 63/1, 53-230 Wrocław. Do reklamowanego produktu niezbędne jest dołączenie dowodu zakupu, opisu usterki i oczekiwanego rozwiązania. Przesyłki nie spełniające tego warunku pozostaną bez odpowiedzi. Koszt wysyłki towaru do serwisu, ponosi kupujący.
 16. Za nieuzasadnione reklamacje pobieramy opłatę za ekspertyzę w wysokości 10 zł za każdą sztukę towaru. W takim wypadku odesłanie towaru następuje po uiszczeniu opłaty za ekspertyzę oraz kosztów wysyłki w tej samej wysokości co przy zakupie. Brak wniesienia opłaty za ekspertyzę w ciągu 3 miesięcy od zawiadomienia powoduje kasację towaru. Wyklucza to dalsze roszczenia klienta związane z tym towarem.
 17. Konsument (osoba fizyczna, która nie prowadzi działalności gospodarczej i nie nabyła towaru w obrocie gospodarczym) ma prawo do zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni, bez podania przyczyny. Zwracany towar musi być w takim samym stanie, w jakim otrzymał go Klient: nie może nosić jakichkolwiek śladów używania, otwierania, rozplombowania, uszkodzeń itp., musi być w oryginalnym opakowaniu. Towar należy odesłać na swój koszt wraz z wypełnionym oświadczeniem (wzór oświadczenia jest wysyłany wraz z towarem). Zwrotowi nie podlegają jakiekolwiek opłaty za przesyłkę. Zwroty towarów prosimy kierować na adres firmy.
 18. W razie rezygnacji z zakupu, gdy nie nastąpiło jeszcze wydanie towaru, pobieramy opłatę manipulacyjną w wysokości 20% wpłaconej kwoty, min. 5 zł.
 19. Wszelkich zwrotów pieniędzy dokonujemy wyłącznie w formie przelewu na podane konto, pomniejszonego o opłaty: za wykonanie przelewu - 2 zł, wysłania korekty faktury.
 20. Nie odbieramy przesyłek za pobraniem.
 21. Prosimy o przemyślane zakupy - proszę pamiętać, że złożenie zamówienia jest jednocześnie zawarciem umowy kupna - sprzedaży.
 22. Administratorem danych osobowych jest TanieDrukowanie.coml Kupujący wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych praz komunikacje za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych osobowych" z dnia 29.08.1997r. (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883) oraz na przekazywanie jego danych firmom świadczącym usługi dostarczenia zamówionych produktów lub pośredniczącym w płatności.
 23. Złożenie zamówienia oznacza akceptację powyższych warunków regulaminu.

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl